• Tel. +48 12 422 17 08

#Dołącz_do_nas

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij swoje CV na adres: restauracja@boccanera.pl

Sous Chef

Mateusz Kromka

Jego przygoda w gastronomi zaczęła się w 2010 roku zaraz po szkole gastronomicznej w restauracji Mamma Mia. Po 6 latach, dwóch latach emigracji i nabierania doświadczenia, poszerzania wiedzy i poznawania nowych smaków, trafił do Boccanery. Poza pracą, również kucharz, lecz kuchni średniowiecznej Europy, członek grupy rekonstruującej życie w Skandynawii początków wieków średnich. Pasjonat aktywnego wypoczynku i podróży. Niespełniony amator różnych instrumentów, relaksuje się poprzez muzykę i książkę. Główne motywacje? Nowe wyzwania, potrzeba sprawdzenia samego siebie i nauka. Napędza go pasja do kuchni i zgrany zespół.

General Manager

Karolina Owsianka

Z branżą restauracyjna związana jest od początku kariery zawodowej. Swoją przygodę z gastronomią rozpoczęła w Boscaiola, aby niedługo potem stać się częścią zespołu Szarej Gęsi w charakterze managera. W Boccanerze od sierpnia 2017 roku. Prywatnie uwielbia spędzać czas w kuchni, jej pasją jest wypiek słodkości i ciast, którymi rozpieszcza przyjaciół. Ciekawa świata, każdą wolną chwilę spędza na podróżach.

Manager

Małgorzata Fluder

Z wykształcenia dietetyk kliniczny. Pracę w gastronomii rozpoczęła 9 lat temu. Z grupą MSHG związana od ponad 3 lat – najpierw jako kelnerka w restauracji La Campana, następnie jako manager w restauracji Szara Gęś. Przygodę z restauracją Boccanera rozpoczęła w marcu 2020 r. W pracy ceni sobie kontakt z ludźmi, świetną atmosferę między pracownikami oraz możliwość rozwoju. Prywatnie pasjonatka zdrowego żywienia i dobrego wina oraz miłośniczka kotów.

Manager

Piotr Nowak

Rozpoczął pracę w grupie MSHG w 2016 roku jako kelner w restauracji Boscaiola, gdzie w 2018 r. objął stanowisko supervisora. Pracę na stanowisku managera Boccanery zaczął w styczniu 2020 r. W pracy najbardziej ceni sobie dobrą atmosferę w zespole, a pomaganie sobie nawzajem oraz reagowanie na potrzeby Gości to dla niego najważniejsze atuty dobrze funkcjonującego zespołu. Prywatnie wielbiciel wina, folkloru, muzyki oraz członek Zespołu Pieśni i Tańca „Słowianki”.